Vážení obchodní partneři,


vítáme Vás na internetových stránkách společnosti WILLI-ZBF Corporation s.r.o. - prvního velkoobchodu s erotickým zbožím pro ČR, SR a východní Evropu s tradicí již 29 let. 


Velkoobchodní internetový obchod willivelkoobchod.cz je mezinárodní internetový obchod s erotickým zbožím, vibrátory, DVD, spodním prádlem a dalšími erotickými pomůckami. Nabízíme Vám profesionální služby na vysoké úrovni. Firma WiLLi působí na trhu již 29 let a to nejdéle ze všech firem z České a Slovenské republiky, má dlouholeté zkušenosti v obchodováním s erotickým zbožím, a také velmi výhodné velkoobchodní podmínky a nízké ceny. Na základě spolupráce se zahraničními partnery např. z Německa, Holandska, Švýcarska, Rakouska, USA, Kanady, Itálie a dalších evropských zemí pro Vás můžeme připravit bezkonkurenční nabídku zboží za ty nejlepší ceny. Zboží je distribuováno z centrálního evropského skladu do poboček po celé Evropě.

Přijeďte navštívit náš 400m2 velký velkoobchodní showroom do Kolína. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erotic wholesale for middle and east Europe with 29 years tradition.

400 m2 showroom - goods from all around the world (We-vibe, Fleshlight, Lelo, Fun factory, Vibe Therapy, Bathmate, Odeco, Ovo, Durex, Secura...)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakty / Contacts:                                                                                   Otevírací doba / Opening hours:                     Sídlo velkoobchodu / Location:

Tel.: +420 321 728 070                                                                                Po - Čt:          7:30 - 15:00                                   Plynárenská 233 (areál OTK)

Mobil: +420 774 318 670                                                                             Pá:                 7:30 - 14:00                                   280 57 Kolín 4

E-mail: velkoobchod@willi.cz